Aparaty słuchowe Kraków

AURISMEDIC

aparaty słuchowe renomowanych firm

Phonak, widex, sonic, starkey

Nasz protetyk słuchu przeprowadzi Państwa przez proces doboru oraz dopasowania aparatów słuchowych odpowiednich do Państwa wady słuchu, a także odpowiadających Państwa potrzebom, wymaganiom oraz stylowi życia.

Oferujemy Państwu bezpłatne i niezobowiązujące testowanie aparatów słuchowych przed zakupem.

Dogodny system ratalny, oraz bezpłatną opiekę audio protetyczną.

Aparat słuchowy zauszny

Aparat słuchowy zauszny, znajduje się za małżowiną uszną i jest podtrzymywany za pomocą specjalnej wkładki wykonanej z odlewu ucha. Aparat tego typu jest szczególnie polecany dla osób starszych, daje nam bowiem łatwy dostęp do regulatora głośności, jak również łatwą wyminę baterii ze względu na jej rozmiar.

Aparaty słuchowe zauszne posiadają również większą moc wzmocnienia, dlatego też, jeśli twój niedosłuch jest stopnia znacznego będzie to właściwy wybór dla Ciebie. Współczesne aparaty zauszne są małe i niewidoczne oraz naszpikowane elektroniką, która pozwoli ci w pełni cieszyć się światem dźwięków.

Ponadto aparaty zauszne dają możliwość bezprzewodowej łączności z telefonem komórkowym, telewizorem oraz innymi urządzeniami audio codziennego użytku.

To jest wyrób medyczny, używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą.

Aparat słuchowy wewnątrzuszny

Aparaty słuchowe wewnątrzuszne, produkowane są indywidualnie dla każdego pacjenta. Całość elektroniki ukryta jest w wykonanej na podstawie odlewu ucha obudowie, która dyskretnie niemal w całości chowa się w przewodzie słuchowym.

Wewnątrzuszny aparat słuchowy daje nam swobodę działania w każdej sytuacji, możesz bezpiecznie uprawiać sport, rozmawiać przez telefon, śmiać się czy tańczyć bez obawy, że aparat spadnie z ucha.

Zalety:

Dyskretne i niedostrzegalne dla innych;
Łatwe zakładanie;
Umieszczone w naturalnym miejscu odbioru dźwięków;
Doskonałe dla osób noszących okulary.

To jest wyrób medyczny, używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą.

Aparat typu RIC

Aparat słuchowy typu RIC jest połączeniem aparatu zausznego z wewnątrzusznym. Tego typu urządzenia wyposażone są w słuchawki umieszczane bezpośrednio w kanale słuchowym, pozostała część aparatu tzn. wzmacniacz, znajduje się w niewielkiej obudowie za uchem.

Rozwiązanie typu RIC daje nam szereg korzyści takich jak lepsza wentylacja ucha, lepszej jakości dźwięk, bardziej dyskretny wygląd aparatu.

To jest wyrób medyczny, używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą.

Aparaty na przewodnictwo kostne

Aparaty na przewodnictwo kostne stosuje się u pacjentów z tzw. Przewodzeniowym ubytkiem słuchu.

Właściwa część aparatu składa się ze wzmacniacza oraz niewielkiego wibratora umieszczanego za uchem na kości.

W naszej ofercie znajdą Państwo programowane komputerowo w pełni cyfrowe aparaty słuchowe na przewodnictwo kostne.

To jest wyrób medyczny, używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą.

qxio-ios-email Umów się na wizytę
qxio-ios-telephone Zadzwoń 790-232-343

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Możesz zarządzać swoimi preferencjami dotyczącymi wykorzystywania plików cookies. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej.