Badanie ABR Kraków

AURISMEDIC

Badanie ABR Kraków

Rejestracja fal mózgowych

Badanie jest bezbolesne, nieinwazyjne

Badanie ABR w Krakowie — polega na rejestracji fal mózgowych za pomocą elektrod umieszczonych w czterech punktach na głowie pacjenta. Badanie jest bezbolesne, nieinwazyjne i nie wymaga aktywnej współpracy ze strony pacjenta, wykonuje się je jednak w fizjologicznym śnie pacjenta, badanie to wykonujemy w trybie nocnym.

Sposób przygotowania pacjenta:

U dzieci badanie wykonuje się w śnie fizjologicznym, to oznacza, że pacjent podczas badania musi spać. W dzień badania należy dziecko wybudzić wcześniej niż zwykle, w zależności od wieku nie pozwolić na popołudniową drzemkę. Dziecko powinno być zmęczone fizycznie. W dniu badania nie należy smarować twarzy dziecka kremem.

Osoby dorosłe nie wymagają specjalnego przygotowania, wystarczy, że pacjent będzie leżał nieruchomo z zamkniętymi oczami i nieco się zrelaksuje.
W przypadku niewykonania badania z powodu niezaśnięcia dziecka pobieramy opłatę za gotowość personelu.

Istnieje możliwość umówienia badania całonocnego (bez limitu czasowego). Informacja po telefonem 790-232-343
Wyniki badań wydajemy od razu po zakończeniu badania wraz z opisem.

Podczas rejestracji pobieramy bezzwrotną kaucję w wysokości 200 zł, którą należy uiścić w dniu rejestracji, przelewem na nr konta:

Bank millenium :

Aurismedic Maciej Małysa
51 1160 2202 0000 0002 4151 7858

a następnie przesłać potwierdzenie przelewu mailem na adres klinika@aurismedic.pl. Brak wpłaty najpóźniej dwa dni po rejestracji powoduje anulowanie terminu.
Kaucja nie podlega zwrotowi w przypadku niewykonania badania z powodu niezaśnięcia dziecka pobieramy pełną opłatę za badanie.

qxio-ios-email Umów się na wizytę
qxio-ios-telephone Zadzwoń 790-232-343

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Możesz zarządzać swoimi preferencjami dotyczącymi wykorzystywania plików cookies. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej.