Aparaty słuchowe Kraków Ceny

Cennik usług

Aparaty słuchowe Kraków Ceny

Cennik aparatów słuchowych

Przedstawiamy Państwu cennik aparatów słuchowych w naszej ofercie. Jeśli mają Państwo pytania odnośnie wybrane modelu aparatu słuchowego, zapraszamy do kontaktu. Udzielimy szczegółowej odpowiedzi, oraz doradzimy w doborze odpowiedniego aparatu słuchu.

Aparat słuchowy w klasie podstawowej

Cena od 2 000 zł

Aparaty słuchowe w klasie podstawowej to urządzenia wyposażone w standardowe funkcje takie jak redukcja hałasu czy systemy antysprzężeniowe.

Doskonale sprawdzą się w cichym, spokojnym otoczeniu.

Aparat słuchowy w klasie średniej

Cena od 3 500 zł

Aparaty słuchowe średniej klasy, to bardziej zaawansowane urządzenia wyposażone w dodatkowe funkcje wspomagające słyszenie w bardziej hałaśliwym otoczeniu. Dzięki funkcji rozpoznawania mowy, rozbudowanym systemom redukującym hałas otoczenia sprawdzą się w niemal każdej sytuacji akustycznej z jaką możesz się spotkać na co dzień.

Aparat słuchowy w klasie zaawansowanej

Cena od 4 500 zł

Najwyższa klasa aparatów słuchowych. W pełni automatyczne. W tej klasie aparaty słuchowe nie wymagają żadnej regulacji ze strony pacjenta. Dzięki sztucznej inteligencji aparaty same podejmują decyzję o tym, na jaki tryb działania się przełączyć. Aparaty słuchowe wyposażone w mikrofony kierunkowe, bezprzewodową łączność z telefonem, telewizorem czy komputerem. Zapewniają krystalicznie czysty dźwięk oraz niezwykle naturalne brzmienie.

Umów się na wizytę. Przeprowadzimy badanie słuchu i dobierzemy odpowiedni aparat.

Cennik usług Kraków

Cennik usług

Przedstawiamy Państwu cennik naszych usług.
Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu. 

  • Tympanometria – 80
  • Otoemisja – 120
  • Audiometria tonalna -60
  • Audiometria słowna – 80
  • Audiometria w wolnym polu - 80

  • ABR tryb nocny – 450
  • Trening słuchu (dla pacjentów z zewnątrz) – 1500 zł
  • Diagnoza CAPD – 350 zł
  • Laryngolog – 200 zł
qxio-ios-email Umów się na wizytę
qxio-ios-telephone Zadzwoń 790-232-343

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Możesz zarządzać swoimi preferencjami dotyczącymi wykorzystywania plików cookies. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej.